fbpx

eKoala: „Mes tikime, kad metas pradėti statyti vaikams pasaulį – pasakų pasaulį“

Išskirtiniai eKoala produktai vaikams

„eKoala“ – išskirtinių, alternatyvių ir ekologiškų prekių vaikams gamintojai. Tai italų šeimos įmonė, siekianti pokyčių plastiko pasaulyje. Jų siunčiama žinutė: „Mes tikime, kad metas pradėti statyti vaikams pasaulį – pasakų pasaulį“. „eKoala“ pasakų pasaulyje siūlomi tik ekologiški žaislai vaikams ir įvairūs reikmenys mažiausiems. Šiame pasaulyje visi myli gamtą, tausoja ją ir skatina tą patį daryti ir kitus.

Dažnai plastikiniuose žaisluose vaikams randama ganėtinai nemaža toksinų koncentracija, ftalatai, sunkieji metalai, kurie yra kenksmingi sveikatai ir yra labai lėtai šalinami iš organizmo. Italų šeima iš savo pačių patirties, siekia suteikti kuo daugiau informacijos apie standartinių plastiko gaminių žalą ir siekia įprastą plastiką pakeisti bioplastiku. „eKoala“ produktai iš bioplastiko yra gaminami iš 100% atsinaujinančių žaliavų, ekologiški ir tvarūs, todėl žaidimai vaikams gali būti ne tik įdomūs ir linksmi, bet taip pat ir visiškai saugūs sveikatai.

Augalinių žaliavų panaudojimas

„eKoala“ produktai yra gaminami iš bioplastiko, kurį sudaro kukurūzai, burokėliai ir rykštinės soros. Visos žaliavos, iš kurių gaminami „eKoala“ produktai yra auginamos Italijoje. Bioplastiko sudedamosios dalys yra lengvai skaidomos, tad kai produktas nebenaudojamas, jis gali būti lengvai kompostuojamas, o yrant neskleidžia jokių žalingų medžiagų. Bioplastikas – dar ganėtinai nauja medžiaga, tačiau sakoma, kad turi labai didelių perspektyvų laikui bėgant pakeisti įprastą plastiką. Nors iš bioplastiko pagaminti produktai sudaro vos 1%visų plastiko gaminių, jo populiarumas auga kasdien, kadangi vis daugiau žmonių rūpinasi savo pačių, vaikų sveikata ir gamtos išsaugojimu. „eKoala“ siūlo ekologišką, spalvingą ir prikaustantį vaikų dėmesį prekių asortimentą: spalvingi indai, įrankiai, taip pat prekių asortimente ir dėmesį prikaustantys ir koordinaciją, spalvų atpažinimą lavinantys vaikų žaislai: spalvoti kibirėliai, kuriais mažylis žaisti galės vonioje ar paplūdimyje.

Taip pat „eKoala“ naudoja inovatyvias ir sveikas medžiagas savo tekstilės gaminiams. Užklotėliai ir seilinukai yra gaminami iš augalinio kašmyro, o ši medžiaga, tai unikalus tekstilės pluoštas, pagamintas iš pušies medienos. Siekiant nežaloti gamtos, „eKoala“ gauna šią žaliavą tik atliekant įprastą medžių genėjimą. Ypatinga augalinio kašmyro molekulinė struktūra užtikrina gaminiams antibakterines savybes, užklotėliai ir seilinukai yra ypač minkšti, švelnūs ir sugeriantys drėgmę.

Augantis eKoala populiarumas

2018m. „eKoala“ vienoje iš didžiausių vaikų prekių parodose „Pittimimbo“ buvo įvertinti auksčiausiu įvertinimu ir gavo apdovanojimą už puikų produktų dizainą ir išskirtinai ekologiškas prekes. Italijoje „eKoala“ produktai ypač sparčiai populiarėja, jų įsigyti galima net 200 skirtingų vietų. Susilaukę didelio pasisekimo gimtinėje, gamintojai ėmė plėstis ir savo produktus siūlo jau ir užsienio šalyse, o Lietuvoje „Kego“ yra pirmieji ir vieninteliai „eKoala“ atstovai, produktų platintojai.

„eKoala“ produktai – spalvingi ir įdomūs žaislai vaikams, naktipuodžiai, įrankiai ir indeliai, stiklinės, kramtukai, seilinukai, užklotėliai – bene viskas, ko gali prireikti mažiausiajam šeimos nariui. Atverkite savo mažyliui duris į ekologišką, sveiką ir natūralų vaikystės sodą su „eKoala“!

Visas eKoala prekes galite rasti mūsų Kego elektroninėje parduotuvėje – eKoala.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *