Apie – Kego

Kego.lt elektroninė parduotuvė, prekiaujanti ekologiškais ir prie gamtos išsaugojimo prisidedančiais produktais. Ką reiškia Kego? Šis žodis, kilęs iš japonų kalbos, atskleidžia mūsų ryšio su gamta prasmę ir idėjas. „Keigo” (liet. “pagarbi kalba” arba dar kitaip – kalbos dalys, kurios nurodo pagarbą). Mūsų pagrindinis siekis – nutiesti pažinties tiltą tarp klientų ir prekių, pasižyminčių inovatyvumu, stilingumu ir pagamintų iš ekologiškų, gamtai draugiškų žaliavų. Veiklą vystome vedini idėjos, jog prisidedame ne tik prie ekologiškų prekių žinomumo didinimo, o taip pat ir prie mus supančios natūralios aplinkos tausojimo ir išsaugojimo.

Natūralūs produktai

Ekologiški ir natūralūs produktai yra skirtingi – kiekvienas jų turi unikalią pagaminimo istoriją ir tikslą. Prie šių produktų kūrimo prisideda įvairių sričių specialistų, dizainerių, o kartais tiesiog paprastų žmonių komandos, kurios kruopsčiai dirba tam, kad sukurtų Jūsų mėgiamą ekologišką produktą. Mūsų partneriai naudoja išskirtines ar inovatyvias žaliavas, todėl įdomu matyti vėl atgijančius arba naujai formuojamus ekologiškus produktus.

Būtina paminėti, kad kai kurios prekės ne tik padeda išsaugoti gamtą, šių produktų gamintojai tai pat aktyviai prisideda prie paramos teikimo socialiai jautrioms visuomenės grupėms.

Natūralūs produktai