Huskee

Ekologiškų puodelių gamintojai iš Australijos. Šio partnerio istorija prasidėjo dar pačioje Australijoje, 2016 metais, kai įmonės įkūrėjai pastebėjo augančią problemą su kavos luobelių likučiais ir pačios kavos gėrimo patirtimi. Netrukus sprendimas buvo surastas. Pačios luobelės ir buvo pagrindinis sprendimo būdas, kuris daug prisidėjo prie ekologiško, elegantiško ir stilingo puodelio kūrimo. Kiek vėliau, 2017 metais, projektas įgavo pagreitį ir sėkmingai sudalyvavo „Kick starter” programoje.

Huskee produkto ir komandos atstovaujamos vertybės yra ne tik ekologiškumas, išmetamų žaliavų į gamtą mažinimas, bet taip pat produktas, kuris būtų elegantiškas, patrauklus, patogus ir kuo puikiausiai atitinkantis visus auksčiausius kavos barų reikalavimus. Huskee ekologiski produktai gali būti randami jau ir mūsų elektroninėje parduotuvė, skiltyje – puodeliai.

Danijoje, nuostabioje Bornholmo saloje, mažoje gamyklėlėje, Ailefo gamina pirmąjį ir vienintelį Europoje organinį molį.Ailefo įkūrėja Kristina būdama rūpestinga mama, kūrybingai savo dukrai norėjo sukurti produktą, kuris būtųsaugus ir jai, ir aplinkai, kurioje jos dukra auga. Ailefo įkūrėja – slaugė, todėl puikiai žinojo apie milžiniškus alergiškų vaikų skaičius, kurie nuolat didėja.

2015 m. Kristina nutraukė 17 metų trukusią savo slaugės karjerą ir sukūrė Ailefo produktų liniją. Nuo tada Kristina padedama dukros intensyviai dirbo gamindama organinį Ailefo molį. Jos nuolat maišė produktus, kurie vis lipo prie pirštų, buvo per daug drėgni, spalvos buvo tamsios ar per daugblyškios. Jos išbandė šimtus receptų ir daugybę kartų joms nesisekė, tačiau galiausiai visgi išrado tobulą produktą – Ailefo organinį molį. Organiniu Ailefo moliu prekiauti pradėta 2016 m. spalio mėn. Tai labai aukštos kokybės produktas, pasižymintis tvarumu, skandinavišku dizainu ir nesukelia jokių alergijų.

2017 m. gegužės mėn. Ailefo gavo „Bornholmo Erhvervsservice“ apdovanojimą „Metų kompanija 2017“. Anotįkūrėjos, labiausiai juos į priekį veda nusiteikimas, kad kiekvieno pasirinkimas yra svarbus. Vaikams reikia ne tik kūrybingų žaidimų, kad galėtų tobulėti fiziškai ir psichologiškai. Dabartinė padėtis pasaulyje reikalauja savo vaikams kurti tik aukščiausios kokybės ir ekologiškus produktus.

Natūralūs, sertifikuoti produktai

Neogrun kūrėjai tiki, kad produktai turėtų būti ištirti, įvertinti ir patvirtinti nepriklausomų ekspertų. Kaiproduktai kuriami vaikams – kokybė turėtų būti nepriekaištinga. Siekdami aukščiausių įvertinimų, pripažinimų, Neogrun kūrėjai nusprendė siekti gauti „Nature Care Product – vegan“ (NCP-vegan) sertifikatą.

NCP-vegan sertifikuoti gaminiai turi atitikti šiuos kriterijus:

Sudėtyje – tik natūralūs, ekologiski produktai iš augalinių medžiagų;
Sudėtyje negali būti jokių kenksmingų žmogui ar aplinkai pavojingų medžiagų, junginių (mikroplastiko, silikono, dirbtinių medžiagų, naftos chemijos produktų);
Gaminiai negali būti išbandyti su gyvūnais ar sudėtyje turėti gyvūlinės kilmės medžiagų;
Sudėtyje negali būti genetiškai modifikuotų medžiagų;
Pakuotės – tik draugiškos gamtai ir perdirbamos;
Neogrun dažai ir plastilinas šiuo metu vieninteliai tokie produktai, turintys NCP-vegan sertifikatą.

Neogrun siūlo naujus produktus – sertifikuotus dažus ir plastiliną, kurie skirti bet kokio amžiaus žmonėms – ir vaikams, ir suaugusiems. Dažai skirti tapyti, piešti, kurti rankomis – šie dažai kitaip vadinami „pirštų dažai“(angl. „finger paints“). Ir dažai, ir plastilinas yra sukurti iš ypač kruopščiai atrinktų, natūralių medžiagų ir todėl žaidimai ir mažam, ir dideliam tampa visiškai saugūs. Atraskite natūralių spalvų pasaulį su Neogrun.

Saugumas svarbiausia

Kiekvieno Neogrun produkto sudėtyje – tik netoksiškos, nekenksmingos sudedamosios dalys. Vaikai į pažinimo kelionę su pasauliu leidžiasi drąsiai ir tam naudoja visą kūną – nuo pat galvos iki kojų. Norėdami šią kelionę padaryti kiek įmanoma saugią, Neogrun sukūrė produktus, pagamintus tik iš nekenksmingų, natūralių ir tvarių medžiagų. Visi jų gaminiai yra išbandyti mikrobiologiškai ir jų sudėtyje nėra jokių parabenų, azoto dažų, naftos chemijos ir daugelio kitų ir žmogui, ir gamtai kenkiančių produktų, kurie tikrai neturėtų būti naudojami kaip sudedamosios dalys gaminiuose, skirtuose vaikams. Siekiant didesnio skaidrumo, patikimumo, Neogrun savanoriškai atskleidžia net ir pakuočių sudedamąsias dalis.

Žiaurumui ir bandymams su gyvūnais – ne!

Neogrun gamyboje nenaudoja jokių medžiagų, kurios buvo išbandytos su gyvūnais. Kūrėjai nori būti užtikrtinti, kad jų ekologiski produktai nepakenkė nė vienam gyvam sutvėrimui šioje planetoje. Štai kodėl visos sudedamosios dalys – veganiškos. Neogrun griežtai atsisako bet kokia forma išnaudoti gyvūnus ir išbandyti produktus su jais.
NPS-vegan etiketė Neogrun gaminiuose užtikrina, kad sudėtyje nėra nė vieno produkto, kuris būtų kaip norssusijęs su gyvūnų išnaudojimu, žiaurumu prieš bet kokią gyvybę.

Affenzahn kuprinės darželinukams gali tapti geriausi mažylių draugai, nes kuprinės atkeliavę iš viso pasaulio ir turi ypatingų talentų! Kuprinė dalinsis su savininku visais potyriais ir beprotiškiausiaisnuotykiais!

Gaminant Affenzahn kuprines didžiulis dėmesys skiriamas net ir smulkiausioms detalėms: nuo užtrauktuko, iki reguliuojamo dirželio. Affenzahn kuprinės darželinukams – ir linksmos, ir funkcionalios!

Mažylis visus savo nuotykius gali patirti kartu su ištikimiausiu kompanionu – kuprinėle! Visur su saviminešiotis tokią savą Affenzahn kuprinėlę-gyvūnėlį, tai tarytum nuolatos su savimi nešiotis ir dalelę namų.

Affenzahn gaminiai – ekologiški ir ne tik neteršiantys, nekenkiantys gamtai ir aplinkai, bet taip pat kuprinės yra pagamintos iš perdirbtų medžiagų.

Mažylis gali atrasti pasaulį žaisdamas su Affenzahn kuprine! Kadangi kiekviena kuprinė – tam tikrasgyvūnėlis, mažylis gali žaisti vaidmenų žaidimus su savo kuprine. Tokie žaidimai lavina vaizduotę, o įviarios detalės, kurias galima liesti, patraukti, suspausti – lavina motoriką.

Mūsų partneriai kuria tik elegantiškus, ilgaamžius produktus, kūrimui skirdami daug laiko. Jie atsisako instrukcijų, kaip kurti produktus, o visą kūrimo kelią išgyvena ir vykdo patys: nuo gamybos, iki produkto pristatymo prie kliento namų durų. Mūsų partneriai niekada nepatingės kūrybiniame kelyje nueiti papildomo kilomtero tam, kad dar labiau ištobulintų savo produktus siekdami užtikrinti jų ilgaamžiškumą, kokybę ir ekologiškumą.

Įsipareigojimai        

Daugelis kompanijų prisistatydami naudoja tokias skambias frazes kaip „socialiai atsakinga įmonė“ir pasakoja gražias pasakas apie vertybes ir atsakomybes. Bet jei reikėtų į šiuos skambius žodžius įsigilinti, galų gale taptų neaišku, ką jie iš tiesų reiškia. O mūsų partneriai stengiasi žmonėms suteikti kiek įmanoma daugiau informacijos ir ją pateikti paprastai bei aiškiai.

Nepriklausomai nuo kainos, mūsų draugai gamybai visada rinksis produktus, kurie daro kiek įmanoma mažiausiai žalos gamtai. Taip pat jie dirba tik su patikimais ir gerai pažįstamais tiekėjais tam, kad prioritetai būtų vienodi, o gamybiniai procesai – aiškūs ir patikimi. Gamyboje partneriai niekada nenaudoja žalingų medžiagų, chemikalų, tokių, kaip rūgštinis baliklis ar bisfenolio A plastikas ir visada renkasi ekologiškas žaliavas.

Gamybiniai procesai yra atsakingai ir kruopščiai išanalizuoti, kaip ir jų poveikis gamtai, aplinkai. Stengiamasi pasirinkti tokius gamybos būdus, kad gamta kuo mažiau nukentėtų ir taip bandoma kompensuoti žalą, kurią, deja, neišvengiamai daro siuntimo, prekių pristatymo kelionės.

Skaidrumas

Mūsų partneriai įsitikinę, kad neužtenka pasakyti, jog mes visada siekiame skaidrumo ir gaminami yra tik ekologiški produktai. Jie tiki, kad tik būdami visiškai atviri savo klientams gali pelnyti pasitikėjimą, todėl žmonės yra raginami susipažinti ir suprasti, kaip tiksliai partnerių produktai atsiranda, kaip jie yra gaminami.

Visų pirma, jie išsamiai išanalizuoja ir pažymi, kokį poveikį kiekvienas gaminys turi aplinkai. Detaliai išanalizuojama net kiekviena medžiaga, kuri reikalinga gamybai, o taip pat yra paskaičiuojamas bendras vandens suvartojimas, gamybai reikalinga ir naudojama energija bei gabenimo, siuntimo metu išmetamas anglies dvideginio kiekis.

Taip pat mūsų partneriai nieko neslėpdami išvardija visus savo produktų gamybai reikalingų medžiagų tiekėjus, išsamiai aprašydami ir jų sertifikatus, pažymėjimus ir leidimus dirbti. Taip pat partneriai nuolat skatina žmones domėtis, nebūti abejingais ir bendradarbiauti, jei yra informacijos trūkumas ar klientai turi pasiūlymų, kaip galima dar labiau patobulinti tam tikrus gamybinius procesus.

Addad.lt yra skaitmeninės rinkodaros agentūra, kuri mums padeda kuruoti Kego.lt puslapį ir konsultuoja kitais svarbiai IT klausimais

Addad.lt yra agentūra, kurios pagrindinis dėmesys skiriamas suteikti kokybiškas ir profesionalias esmines skaitmeninės rinkodaros paslaugas jūsų verslui. Kokybiškos ir 100% SEO paslaugos, įvairaus programinio kodo ir sudėtingumo internetinių svetainių kūrimas, socialinių tinklų administravimas tiek smulkiam, tiek ir dideliams verslui, kuris neturiu savo IT bei rinkodaros skyriaus.

O apie verslo įžvalgas, naujoves, įvairais kryptis ir patarimus sužinome iš interaktyvaus puslapio – kaip-užsidirbti.lt