Verslo dovanos

Skiltis ieškantiems unikalių EKO dovanų ar sprendimų savo įmonei.

Klientų pasirinkimas

Kontaktai

Susiekite su Kego ir rasime Jūsų norimą sprendimą

  Prasmingos verslo dovanos

  Tikriausiai daugeliui teko pastebėti, kad verslo dovanos dažnai būna besikartojančios. O kokios gi būtų originalios dovanos? Kokios gi būtų unikalios dovanos, tačiau kartu ir naudingos, praktiškos bei skatinančios gerus pokyčius? Viena iš mūsų rekomendacijų – elegantiškos vandens gertuvės.

  Kodėl gertuvės? Tai yra kasdien naudojamas gaminys, kuris skatina tvaresnį ir sveikesnį gyvenimo būdą. Metalinė ar stiklinė gertuvė puikiai tarnauja tiek sėsliai dirbant biure, tiek praleidžiant dalį darbo dienos ar net visą darbo dieną kelyje. Pasirinkus patikimo ir dizainui dėmesį skiriančio gamintojo gertuves, išlošite dar daugiau – tokią verslo dovaną gavęs klientas ja džiaugsis ypač ilgai, o Jus kaskart prisimins kaip dėmesingą verslo partnerį.

  Dar vienas privalumas – gertuvė yra itin universali dovana. Ji tinka vyrams ir moterims, jauniems ir vyresniems žmonėms, visais metų laikais, įvairiausiomis progomis. Nesvarbu, ar ieškote dovanos Kalėdoms, ar gimimo dienai, gertuvė puikiai tiks.

  Šios dovanos internetu užsakomos  itin paprastai, nebūtina vykti į fizines parduotuves. Esant poreikiui, galima įsigyti iš karto didesnį gertuvių kiekį – šie gaminiai nei suges, nei praras aktualumą.

  Kodėl svarbu rinktis tvarią dovaną? Ne paslaptis, kad ekologinė krizė paliečia kiekvieną iš mūsų, o ypač įmones – priimami sprendimai ir deklaruojamos vertybės ekologinės krizės fone lemia klientų požiūrį ir lojalumą.  Verslo dovanos – beveik neišvengiamas atributas, tačiau visada galime rinktis, kokią žinutę perduosime, įteikdami dovaną. Skatinsime perteklinį vartojimą, tiesiog atliksime pareigą, o gal inicijuosime teigiamus pokyčius?

  Metalinė gertuvė, stiklinė gertuvė ar daugkartinis puodelis gali tapti simbolišku įmonės žingsniu tvaresnio verslo link. Įteikus tokią dovaną verslo partneriui ar pavaldiniui, galbūt norėsis žengti ir toliau: inicijuoti atliekų rūšiavimą įmonėje, gamyboje naudoti tvarias pakuotes bei žaliavas, dalyvauti aplinkos tvarkymo akcijose, mažinti CO2 emisiją ir kt. Neabejojame, kad tokie poelgiai sulauks pozityvaus dėmesio iš Jūsų klientų.

  Dideli pokyčiai prasideda nuo mažų dalykų!